Kuidas osta e-raamatut?

E- raamat on tavaline arvutis kasutatav fail, mida saab lugeda arvutites, nutitelefonides ja e-lugerites. Selleks on vaja eraldi tasuta rakendusi või programme. E-lugeritel ei lähe üldjuhul e-raamatute lisamiseks tarkvara vaja ning e-raamatuid saab arvutist lisada USB-kaabliga nagu tavalisele mälupulgale. Lummuri müüdavad e-raamatud on epub vormingus.

Amazon Kindle e-luger ei toeta .epub-vormingut, seetõttu tasub arvutisse installida teisendamistarkvara Calibre.

1. Veendu, et Sinu arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis on olemas vajalik programm või rakendus e-raamatute lugemiseks. 

2. Vali endale meelepärane e-raamat, lisa see ostukorvi ning vajuta "vali kättetoimetamisviis".

3. Sisesta enda nimi ja e-maili aadress ning vajuta "vormista tellimus". 

4. Sinu e-postkasti saadetakse arve.

Tee arvel näidatud summas pangaülekanne.

Kui raha laekumine on kinnitatud, saadetakse e-posti kiri, kus on link ostetud raamatu allalaadimiseks. Kuna laekumine kinnitatakse käsitsi, siis võib kinnitus mõned tunnid aega võtta.

E-raamatu allalaadimise lingid leiad Sinu e-posti aadressile saadetud tellimuse kinnitusest ja kui oled registreeritud kasutaja, siis ka sisselogituna www.lummur.ee-st. Lingile vajutades vali arvutis kaust, kuhu soovid enda ostetud e-raamatud

salvestada (vastavalt brauseri sätetele võib toimuda ka automaatne allalaadimine - sel juhul võib raamatu tõenäoliselt leida kaustast "allalaadimised").

E-raamatut saab alla laadida kuni neli korda.

E-raamatuid ei ole võimalik tagastada, Lummur ei maksa tagasi e-raamatute eest makstud raha. 

Mis on tasuta e-raamatud?

Lummur pakub allalaadimiseks valiku e-raamatuid, mille eest tasuma ei pea. Tasuta e-raamat on hea võimalus esimest korda teose digitaalse faili allalaadimist ja kasutamist proovida.

Tingimused e-raamatu kasutamiseks:

E-raamat sisaldab autoriõigusega kaitstud materjale ja kogu e-raamatu sisu on autorikaitse objekt. E-raamatu kasutamine on lubatud üksnes autoriõiguste omaniku poolt lubatud viisil ning tingimustel. Kasutades e-raamatut nõustute automaatselt allpool toodud tingimustega.

1. Kogu e-raamatu sisu on autoriõigustega kaitstud. Kõik õigused reserveeritud; 

2. E-raamatu osaline või kogu sisu paljundamine mis tahes kujul on keelatud, v.a isiklikuks kasutamiseks e-raamatu omaniku poolt; 

3. Autoriõigusega kaitstud e-raamatu mittesihipärane kasutamine või omavoliline turustamine on ebaseaduslik.